תנאי שימוש ומדיניות ביטולים

תנאי שימוש ורכישה אלה מגדירים את זכויותיך ואת חובותיך בעת השימוש, הגלישה וכן בעת הזמנת ספרים ו/או מוצרים באתר של "שעת סיפור" -  www.storytime-tlv.com (“האתר”). לצרכי הנוחות בלבד נוסחו תנאי השימוש שלהן בלשון זכר, אולם הם מכוונים לשני המינים.

 

 1. עליך לעיין בתנאי השימוש בקפידה, ולפני כל פעולה ו/או רכישה באתר מפני שתנאים אלו מהווים הסכם מחייב בינך לבין מרגלית אוצרי, ת.ז. 038749610 אשר מפעילה את האתר(להלן: "המפעילה"). אם מסיבה כלשהי אינך מסכים לתנאי כלשהו מתנאי שימוש אלו עליך להימנע משימוש כלשהו באתר ולהימנע מרכישה או הזמנה של מוצרים דרך האתר.

 2. האתר מאפשר לבצע רכישות של מגוון מוצרים, לרבות: ספרים, חומרי קריאה והדרכה (להלן: יחדיו: “ספרים”) וכן הרצאות, מפגשים ופעילויות אחרות (להלן יחדיו: “פעילויות”) וכן מוצרים נוספים אשר יוצעו מעת לעת לרכישה באמצעות האתר (להלן יחדיו, ביחד עם ספרים ופעילויות – “המוצרים”).

 3. רכישות מוצרים על ידך באתר מותנית בכך שעליך להיות בן 18 לפחות בעת ביצוע הרכישה, וכן בכך שבבעלותך כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסולקו בישראל, וחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את עסקת הרכישה שביצעת.

 4. המפעילה איננה מתחייבת כי בכל עת המוצרים המפורסמים באתר לרכישה אכן יהיו זמינים לרכישה ו/או קיימים במלאי.

 5. המפעילה תספק לך את המוצרים שהזמנת, בתנאי שהמוצר שהזמנת זמין לרכישה /ואו קיים במלאי שבידי החברה.

 6. אם המוצרים שהזמת אינם זמינים לרכישה (על אף שהם מופיעים באתר) ו/או אזלו מהמלאי ו/או מכל סיבה שהיא אין באפשרות המפעילה לספק לך אותם, אזי, תבוטל המכירה ותימסר לך על כך הודעה תוך 7 ימי עסקים וכרטיס האשראי שלך לא יחויב. אולם, אם חויבת בטעות, אתה מתבקש להודיע למפעילה והיא תדאג לזיכוי מתאים. אם המלאי צפוי להתחדש תימסר לך על כך הודעה מטעם המפעילה בה יפורט מתי למיטב הערכתה של המפעילה יחודש המלאי ותינתן לך הבחירה אם להשלים את הרכישה או לבטלה.

 7. אם חברת כרטיסי האשראי לא אישרה את חיובך, המפעילה לא תהיה חייבת לספק לך את המוצרים שהזמנת.

 8. הגלישה באתר אינה מחייבת הזדהות או הזנת פרטים אודותיך. אולם כדי להזמין מוצרים באמצעות האתר, עליך להזין בטפסים המיועדים לכך בתהליך ההזמנה את הפרטים הבאים: מספר זיהוי, שם פרטי ושם משפחה, מספר טלפון, כתובת מלאה וכתובת דואר אלקטרוני. מוטלת עליך האחריות הבלעדית לוודא הפרטים שהזנת בעת ההזנה הינם מלאים מדויקים ונכונים.

 9. הפרטים האישיים שמסרת ותמסור בעת ההזמנה, יישמרו במאגר המידע של האתר ושל המפעילה. אף שאינך חייב לפי החוק למסור לנו פרטים אלה, לא נוכל לטפל ברכישות באתר בלעדיהם. המפעילה לא תעביר את פרטיך האישיים לגורמים אחרים.

 10. אם בעת ביצוע ההזמנה תמסור פרטים שגויים ו/או לא מלאים ו/או לא מדויקים המפעילה לא תוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך ו/או יגיעו אליך במועד. במקרה שהמוצרים יחזרו אל המפעילה בגלל פרטים שגויים ו/או לא מלאים ו/או לא מדויקים שמסרת או כיוון שהחבילה לא נדרשה, תחויב בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים.

 11. אם נתקלת בבעיה או בתקלה בעת ביצוע רכישה או אם לאחר ביצוע רכישה באתר ולפני שהמוצר נשלח אליך תבקש לשנות את פרטי המשלוח עליך לפנות אל המפעילה באמצעות טופס "צור קשר" באתר, או באמצעות הדואר האלקטרוני magiotsri@gmail.com. המפעילה תשתדל לברר את מקור התקלה ולסייע בביצוע ההזמנה או השינוי המבוקש.

 12. ככלל, המפעילה תשלח אליך ספרים שרכשת באתר באמצעות שירות דואר רשום של חברת הדואר. מובהר כי המפעילה איננה ובשום מקרה לא תהא אחראית על תפקודה של חברת הדואר. לעיתים, בעיקר בתקופות החגים ו/או מבצעי המכירות בארץ ובחו”ל קיימים עיכובים מהותיים באספקת פרטי הדואר (ובכללם חבילות שהמפעילה שולחת) ליעדם. המפעילה אינה יכולה להתחייב על המועד בו יימסר לך המשלוח או יגיע אל בית הדואר הקרוב אליך או תימסר לך הודעה על המשלוח מחברת הדואר. בנוסף, המפעילה לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה – כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות או השבתות בשירותי הדואר או של כל צד שלישי אחר.

 13. בכל מקרה בו המשלוח יוחזר אל המפעילה יהיה עליך לשלם את עלות המשלוח ולדאוג לאסוף את המוצר שרכשת באופן פיזי ממרכז תל אביב על חשבונך, או לשאת בדמי תשלום חוזר למשלוח דואר רשום (בהתאם למחירון חברת הדואר כפי שיהיה באותו זמן), או לשאת בעלות שליחות אישית עד לביתך (בהתאם לתעריף חברת השליחות עמה תעבוד המפעילה באותה העת).

 14. אספקה של רכישה מרוכזת של 10 עותקים ומעלה –קיימת אפשרות לאיסוף עצמאי של המשלוח ממרכז תל אביב וזאת באמצעות תיאום מול המפעילה.

 15. אחריות למוצרים פגומים – המפעילה עושה מאמצים כדי שהמוצרים שתקבל יגיעו אליך במצב חדש כפי שיצאו אליך מהחברה יחד עם זאת תיתכנה תקלות בעת משלוח הספרים אליך שאינן בשליטת המפעילה . אם מסיבה כלשהי מוצר כלשהו נפגם בדרכו אליך, המפעילה תשלח לך על חשבונה את המוצר שנפגם בכפוף למשלוח של תמונת המוצר הפגום למפעילה באמצעות הדואר האלקטרוני magiotsri@gmail.com. בכל מקרה המפעילה לא תישא באחריות כלפיך בגין תקלות או שיבושים במשלוח, ובלבד שציינה על גבי החבילה את השם והכתובת כפי שהופיעו בהזמנתך.

ביטול רכישות

א. ביטול רכישת ספרים – תעשה על פי חוק בתוך 14 ימים מקבלת הספרים. כדי להחזיר את הספרים עליך לשלוח אותם בצירוף החשבונית שקיבלת והודעה בכתב על החזרתם, בתוך 14 הימים הללו אל הכתובת: רח' 454 מספר 4, דירה 1219, תל אביב. בעת הביטול ייגבו דמי ביטול בשיעור של 5% או 100 ש”ח לפי הנמוך. דמי ביטול אלו כוללים גם את דמי המשלוח של הספרים מהעסק לצרכן. החזרת הספרים למפעילה תהא על חשבונך.

ב. ביטול רכישת פעילויות (הרצאות/סדנאות) – ע"פ תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התש"ע– 2010, פרק הזמן בו ניתן לבטל עסקה הוא 14 יום מרגע ביצועה ובלבד שהביטול יעשה לא פחות מ 7 ימים קודם למועד תחילת השירות. בפרק הזמן בו ניתן לבטל עסקה יחויב המבטל בדמי ביטול של 5% מערך העסקה אך לא יותר מ 100 ₪. בפרק הזמן שלאחר 14 יום ממועד ביצוע העסקה או ב 7 הימים קודם למועד תחילת השירות לא ניתן לבטל אותה כלל.

לבירורים ולשאלות נוספות ניתן לפנות למפעילה באמצעות הדואר האלקטרוני magiotsri@gmail.com.

הירשמו לשירות העדכונים שלנו, וקבלו עדכונים על סדנאות ומבצעים מיוחדים

© 2020 כל הזכויות שמורות למגי אוצרי

 • Black Facebook Icon
 • Black Instagram Icon
0